Головна | Реєстрація | Вхід | RSS |
Мачухівський НВК |
|
Вернісаж особистостей 2015
з правознавства; 3 м. в обласній олімпіаді з української мови і літератури; 1 м. в І етапі, 2 місце в ІІ етапі конкурсу захисту МАН; 1 м. в ІІ етапі Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика.
районній олімпіаді з нім. мови; 2 м. в районній олімпіаді з англійської мови; 2 м. в районній олімпіаді з інформаційних технологій; 3 м. в обласній олімпіаді з німецької мови; 2 м. в І етапі МАН
англійської мови;2 м. в районній олімпіаді з трудового навчання; 1 м. в І етапі, 3 м. в ІІ етапі конкурсу-зихисту МАН; 3 м. в ІІ етапі Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика
Серажим Ольги (10 кл.) Корби Ліни (10 кл.) Скриль Дарини (10 кл.) Районний огляд художньої самодіяльності «Веселка» 15. Ансамбль: - 1 місце Ведмідь Анастасія (11 кл.) Матющенко Катерина (9 кл.) Ярош Аліна (9 кл.) Олепір Каріна (9 кл.) Назаренко Анастасія (8 кл.)
16. Дует: - 2 місце Городчаніна В Дуднік Євгенія (6 кл.)
17. Тріо: - 1 місце Ведмідь Анастасія (11 кл.) Романько Дарина (10 кл.) Матющенко Катерина (9 клас)
18. Читець: - 2 місце Полтавець Альона (11 кл.)
19. Інструментальний жанр: Оніпко Іван (8 кл.) Оніпко Валерія (2 кл.)
Чемпіонат України з баскетболу 3 х 3 Дівчата(молодша група) - 1 місце – районний етап; 1 місце – обласний етап Баклицька Наталія (9 кл.) Нертик Валентина (9 кл.) Зірка Анжела (9 кл.) Ярош Аліна (9кл.) Хлопці: - 2 місце районних змаганнях з баскетболу 3 х 3 Ярошенко Олександ р (11 кл.) Соломоненко Роман (11 кл.) Мальований Євгеній (10 кл.) Ненахов Анатолій (9 кл.)
Хлопці: - 3 місце районних змаганнях з баскетболу Ярошенко Олександ р (11 кл.) Соломоненко Роман (11 кл.) Мальований Євгеній (10 кл.) Ненахов Анатолій (9 кл.) Колінько Владислав (9 кл.) Шепітько Максим (8 кл.)
Районнні змагання з баскетболу серед дівчат - 1 місце в районному етапі Баклицька Наталія (9 кл.) Нертик Валентина (9 кл.) Зірка Анжела (9 кл.) Ярош Аліна (9кл.) Матющенко Катерина (9 кл) Скриль Дарина (10 кл.) Романько Дарина (10 кл.) Районні змагання з баскетболу серед дівчат 3 х 3 (старша група) - 2 місце в районному етапі Скриль Дарина (10 кл.) Романько Дарина (10 кл.) Добриніна Дарина (11 клас)
Чемпіонат з футболу - 2 місце у районному етапі Команда у складі: Ярошенка Олександра (11 кл.) Соломоненка Романа (11 кл.) Мальованого Євгенія (10 кл.) Ненахова Анатолія (9 кл.) Колінька Владислава (9 кл.) Охналя Олександра (8 кл.) Шепітька Максима (8 кл.) Білоконя Владислава (6 кл.) Ткаченка Дмитра (6 кл.) Байдіна Вадима (4 кл.)
Чемпіонат з міні-футболу - 3 місце у районному етапі Команда у складі: Ярошенка Олександра (11 кл.) Соломоненка Романа (11 кл.) Мальованого Євгенія (10 кл.) Ненахова Анатолія (9 кл.) Колінька Владислава (9 кл.) Охналя Олександра (8 кл.) Шепітька Максима (8 кл.) Ткаченка Дмитра (6 кл.)
За результатами спортивних змагань заклад зайняв І місце в рейтингу навчальних закладів з фізичної культури та спорту, ІІІ місце в районній Спартакіаді школярів 2014-2015 н.р.
Районний етап КВК - 2 місце Ведмідь Анастасія (11 кл.) Полтавець Альона (11 кл.) Гейко Дарина (11 кл.) Ярошенко Олександр (11 кл.) Скриль Дарина (10 кл.) Дядечко Анатолій (9 кл.)
Районна гра «Джура»(«Сокіл») - 3 місце команда «Завзяті»: Скриль Дарина (10 клас) Манько Таміла (10 клас) Мало нога Андрій (10 клас) Мальований Євгеній (10 клас) Колінько Владислав (9 клас) Дядечко Анатолій (9 клас) Грачов Максим (9 клас) Слюсар Олексій (9 клас) Районні змагання ЮІР - 2 місце Команда «Пріоритет»: Ярошенко Олександр (11 кл.) Ведмідь Анастасія (11 кл.) Скриль Дарина (10 клас) Манько Таміла (10 клас) Коновал Тетяна (8 клас) Никончук Назарій (7 клас) Ткаченко Дмитро (6 кл.) Білокінь Владислав (6 кл.) Підлісний Владислав (6 кл.) Прилуцький Микола (6 кл.) Кушмет Валерія (6 кл.) Кисла Злата (6 кл.) Городчаніна Валерія (6 кл.)
Всеукраїнська трудова акція «Плекаємо сад» Гурток «Юний біолог» - 2 місце у обласному етапі
Смотреть еще презентации из раздела Педагогика
Графік проведення ЗНО у 2014 році Предмети Дати проведення Іноземні мови (англійська, німецька, французька, іспанська) 03.06.2014 Українська мова і література 05.06.2014 та 06.06.2014 Російська мова 10.06.2014 Математика 12.06.2014 Географія 14.06.2014 Біологія 16.06.2014 Фізика 18.06.2014
Історія України 20.06.2014
Хімія 23.06.2014
Всесвітня історія 25.06.2014
Світова література 27.06.2014
Пам’ятка-порада учням щодо складання державної підсумкової атестації до складання ДПА
Під час складання письмової державної підсумкової атестації:
Після складання ДПА
|
|
Copyright MyCorp © 2024 |
Створити безкоштовний сайт на uCoz |