Мачухівський НВК

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » 2015 » Квітень » 10 » Підсумки участі учнів в районних преметних олімпіадах 2014 - 2015 н. р.
17:45
Підсумки участі учнів в районних преметних олімпіадах 2014 - 2015 н. р.

Українська мова і література

1. Серажим О.        10 клас       1 місце       учитель  Михайлик Н.М.

2. Гейко Д.              11 клас       2 місце       учитель Гейко А.В.

3. Кіндеренко Я.      7 клас         3 місце       учитель Гейко А.В.

 

Математика

  1. Ярошенко О.      11 клас       3  місце      учитель Ярошенко Л.В.

 

Історія

  1. Серажим О.        10 клас       2  місце      учитель Рябуха Л.М.
  2. Ярошенко О.      11 клас       2  місце      учитель Рябуха Л.М

 

Біологія

  1. Шепетько Ю.      10 клас       2 місце       учитель Коваль Л.О.

 

Хімія

     1. Шепетько Ю.            10 клас       2 місце       учитель Коваль Л.О

     2. Ярошенко О.           11клас        3 місце       учитель Коваль Л.О.

 

Географія

     1. Гейко Д.                    11 клас       3 місце       учитель Рябуха Л.М.

 

Іноземна(англійська) мова

    1. Грачов М.                 9 клас         1 місце       учитель Добриніна Л.В.

    2. Ярошенко О.

     ( німецька)                 11клас        1 місце       учитель Джуган І.Л.

    3. Серажим О.               10 клас     2 місце       учитель Добриніна Л.В.

    4. Ярошенко О.            11 клас      2 місце       учитель Добриніна Л.В.

 

 

Інфомаційні технології

1. Ярошенко О.   11клас                2 місце       учитель Дорошенко Ю.В.

2. Малонога А.             10 клас       3 місце       учитель Дорошенко Ю.В.

 

Правознавство

1. Гейко Д.                    11клас        2 місце       учитель Рябуха Л.М

 

Трудове навчання

1. Дядечко А.                9 клас         2 місце       учитель Яровий В.І.

2. Скриль Д.                  10 клас       2 місце       учитель Носенко А.С.

3. Серажим О.               10 клас       2 місце       учитель Носенко А.С.

4. Малонога А.             10 клас       3 місце       учитель Носенко А.С.

5. Добриніна Д.            11 клас       3 місце       учитель Носенко А.С.

                    Всього  22: 1 м. – 3,   2 м. -  13,  3 м. – 6.

Переглядів: 113 | Додав: Max | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Календар
«  Квітень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Архів записів
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2017
Створити безкоштовний сайт на uCoz