Мачухівський НВК

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

 

Вернісаж особистостей 2015

 

  1. Гейко Дарина  11 клас - 2 м. в районній олімпіаді з української мови і    літератури;   3 м. в районній олімпіаді з географії; 2 м. в районній олімпіаді

                                   з правознавства; 3 м. в обласній олімпіаді з української мови

                                   і літератури; 1 м. в І етапі, 2 місце в  ІІ етапі конкурсу захисту

                                 МАН; 1 м. в ІІ етапі Міжнародного конкурсу з української 

                                   мови ім. П.Яцика.

  1. Ярошенко Олександр 11 клас  – 3 м. в районній олімпіаді з математики; 2    м. в районній  олімпіаді з історії; 3 м. в районній олімпіаді з хімії; 1 місце в

                                     районній олімпіаді з нім. мови; 2 м. в районній олімпіаді     з англійської мови; 2 м. в районній олімпіаді з інформаційних

                                     технологій; 3 м. в обласній олімпіаді з німецької мови; 2 м. в І етапі МАН

 

  1. Добриніна Дарина  11 клас          - 3 м. в районній олімпіаді з трудового навчання.

         

  1. Серажим Ольга         10 клас   - 1 м. в районній олімпіаді з української мови і    літератури; 2 м. в районній олімпіаді з історії; 2 м. в районній олімпіаді з

                                               англійської мови;2 м. в районній олімпіаді з трудового  навчання; 1 м. в І етапі, 3 м. в ІІ етапі конкурсу-зихисту МАН;

                                               3 м. в ІІ етапі Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика

 

  1. Шепетько Юлія          10 клас  - 2 м. в районній олімпіаді з біології; 2 м. – з хімії; 3     м. в  обласній олімпіаді з біології
  2. Малонога Андрій    10 клас  - 3 м. в районній олімпіаді з інформаційних технологій, 3 м. в  районній олімпіаді з трудового навчання
  3. Скриль Дарина 10 клас  - 2 м. в районній олімпіаді з трудового навчання
  4. Корба Ліна   10 клас   - 1 м. в І етапі, 3 м. в ІІ етапі МАН
  5. Грачов Максим          9 клас  - 1 м. в районній олімпіаді з англійської мови, 3 м. в обласній  олімпіаді з англійської мови
  6. Дядечко Анатолій    9 клас  - 2 м. в районній олімпіаді з трудового навчання
  7. Кіндеренко Ярослава         7 клас - 3 м. в районній олімпіаді з української мови і літератури
  8. Кушмет Валерія         6 клас  - 3 м. в ІІ етапі Міжнародного конкурсу з української    мови   ім. П.Яцика
  9.  
  10. .Команда у складі:            - 2 м. в районній грі «Дебати»;

Серажим Ольги (10 кл.)

 Корби Ліни (10 кл.)

 Скриль Дарини (10 кл.)

Районний огляд художньої самодіяльності «Веселка»

15. Ансамбль:                        - 1 місце

 Ведмідь Анастасія (11 кл.)

Матющенко Катерина (9 кл.)

Ярош Аліна (9 кл.)

Олепір Каріна (9 кл.)

Назаренко Анастасія (8 кл.)

 

16. Дует:                                - 2 місце

Городчаніна В

Дуднік Євгенія (6 кл.)

 

17. Тріо:                                - 1 місце

Ведмідь Анастасія (11 кл.)

Романько Дарина (10 кл.)

Матющенко Катерина (9 клас)

 

18. Читець:                             - 2 місце

Полтавець Альона (11 кл.)

 

19. Інструментальний жанр:

Оніпко Іван (8 кл.)

Оніпко Валерія (2 кл.)

                      

                                 Чемпіонат України з баскетболу

                                            3 х 3        

    Дівчата(молодша група) - 1 місце – районний етап; 1 місце – обласний етап

Баклицька Наталія (9 кл.)

Нертик Валентина (9 кл.)

Зірка Анжела (9 кл.)

Ярош Аліна (9кл.)

Хлопці: - 2 місце районних змаганнях з баскетболу 3 х 3   

Ярошенко Олександ р (11 кл.)

Соломоненко Роман (11 кл.)

Мальований Євгеній (10 кл.)

Ненахов Анатолій (9 кл.)

 

Хлопці: - 3 місце районних змаганнях з баскетболу

Ярошенко Олександ р (11 кл.)

Соломоненко Роман (11 кл.)

Мальований Євгеній (10 кл.)

Ненахов Анатолій (9 кл.)

Колінько Владислав (9 кл.)

Шепітько  Максим (8 кл.)

 

    Районнні змагання з баскетболу серед дівчат - 1 місце в районному етапі

Баклицька Наталія (9 кл.)

Нертик Валентина (9 кл.)

Зірка Анжела (9 кл.)

Ярош Аліна  (9кл.)

Матющенко Катерина (9 кл)

Скриль Дарина (10 кл.)

Романько Дарина (10 кл.)

    Районні змагання з баскетболу серед дівчат 3 х 3   (старша група) - 2 місце в районному етапі

Скриль Дарина (10 кл.)

Романько Дарина (10 кл.)

Добриніна Дарина (11 клас)

 

     Чемпіонат з футболу  - 2 місце у районному етапі

 Команда у складі:      

Ярошенка Олександра (11 кл.)

Соломоненка Романа (11 кл.)

Мальованого Євгенія (10 кл.)

Ненахова Анатолія (9 кл.)

Колінька Владислава (9 кл.)

Охналя Олександра (8 кл.)

Шепітька Максима (8 кл.)

Білоконя Владислава (6 кл.)

Ткаченка Дмитра  (6 кл.)

Байдіна Вадима (4 кл.)

 

Чемпіонат з міні-футболу - 3 місце у районному етапі

Команда у складі:                

Ярошенка Олександра (11 кл.)

Соломоненка Романа (11 кл.)

Мальованого Євгенія (10 кл.)

Ненахова Анатолія (9 кл.)

Колінька Владислава (9 кл.)

Охналя Олександра (8 кл.)

Шепітька Максима (8 кл.)

Ткаченка Дмитра (6 кл.)

 

       За результатами спортивних змагань заклад зайняв І місце в рейтингу навчальних закладів з фізичної культури та спорту,  ІІІ місце в районній Спартакіаді  школярів 2014-2015 н.р.

 

   

               Районний етап КВК   - 2 місце                          

Ведмідь Анастасія (11 кл.)

Полтавець Альона (11 кл.)

Гейко Дарина (11 кл.)

Ярошенко Олександр (11 кл.)

Скриль Дарина (10 кл.)

Дядечко Анатолій (9 кл.)

 

          Районна гра  «Джура»(«Сокіл») - 3 місце

         команда «Завзяті»:

Скриль Дарина (10 клас)

Манько Таміла (10 клас)

Мало нога Андрій (10 клас)

Мальований Євгеній (10 клас)

Колінько Владислав (9 клас)

Дядечко Анатолій (9 клас)

Грачов Максим (9 клас)

Слюсар Олексій (9 клас)

     Районні змагання ЮІР   - 2 місце

Команда «Пріоритет»:

 Ярошенко Олександр (11 кл.)

 Ведмідь Анастасія (11 кл.)

Скриль Дарина (10 клас)

 Манько Таміла (10 клас)

Коновал Тетяна (8 клас)

Никончук Назарій (7 клас)

Ткаченко Дмитро (6 кл.)

Білокінь Владислав  (6 кл.)

 Підлісний Владислав  (6 кл.)

Прилуцький Микола   (6 кл.)

Кушмет Валерія  (6 кл.)

Кисла Злата   (6 кл.)

Городчаніна Валерія   (6 кл.)

 

Всеукраїнська трудова акція «Плекаємо сад»

Гурток «Юний біолог»       - 2 місце у обласному етапі

 

 

Презентация

Смотреть еще презентации из раздела Педагогика


 

Графік проведення ЗНО у 2014 році


 

 


 

Предмети                                                                    Дати проведення

Іноземні мови 
 

(англійська, німецька,
 

французька, іспанська)                                                    03.06.2014
 

Українська мова і література                                          05.06.2014 та  06.06.2014                                                     
 

Російська мова                                                                 10.06.2014
 

Математика                                                                        12.06.2014
 

Географія                                                                          14.06.2014
 

Біологія                                                                               16.06.2014

Фізика                                                                                  18.06.2014
Історія України                                                                   20.06.2014
Хімія                                                                                    23.06.2014
Всесвітня історія                                                               25.06.2014
Світова література                                                             27.06.2014


 


 

 

Пам’ятка-порада учням щодо складання

 державної підсумкової атестації

до складання ДПА

  • Підготуйте своє робоче місце вдома: приберіть з робочого столу все зайве, зручно розмістіть потрібні навчальні посібники, зошити, папір, ручки, олівці тощо.
  • Складіть план підготовки до державної підсумкової атестації на кожний день, чітко визначте обсяг матеріалу, який ви вивчатимете (розділ, тема тощо).
  • Під час підготовки до державної підсумкової атестації структуруйте матеріал за допомогою планів, схем. Робіть це у письмовому вигляді.
  • Перегляньте спочатку весь матеріал і раціонально сплануйте його вивчення. При цьому складні питання чергуйте з простішими.
  • Розпочніть заняття з найважчого матеріалу, який знаєте найгірше. Якщо не можете щось згадати, запишіть на аркуші запитання, які ви можете поставити учителю під час консультації.
  • Намагайтеся зрозуміти матеріал, що вивчаєте, а не механічно його запам’ятовувати.
  • Не вивчайте новий матеріал безпосередньо перед державною підсумковою атестацією, робіть це заздалегідь.
  • Не забудьте під час консультації поставити педагогу ті запитання, які вас найбільше хвилюють.
  • Проговоріть батькам плани своїх відповідей на запитання.
  • Повторіть плани відповідей на запитання напередодні державної підсумкової атестації, акцентуйте увагу на найважчих.
  • Лягайте раніше спати напередодні державної підсумкової атестації, а ранок у жодному разі не розпочинайте «зубрінням».
  • Чергуйте заняття і відпочинок під час усього періоду підготовки до державної підсумкової атестації .
  • Не думайте про те, що не впораєтесь із завданнями, навпаки подумки уявляйте собі картину успіху.
  • Прийдіть на державну підсумкову атестацію завчасно.


 

Під час складання письмової державної підсумкової атестації:

  • не сподівайтеся на допомогу екзаменатора. Екзаменатор має право давати пояснення, якщо текст завдання погано надрукований;
  • почніть розв'язувати найлегше, на вашу думку, завдання. Заплутана умова ще не говорить про складність завдання. Зберіться з думками та починайте працювати. У вас усе вийде!;
  • не зациклюйтеся на тому завданні, яке не можете розв’язати , спробуйте розв’язати інше. Можливо, успіх розв'язання легшого завдання додасть вам упевненості, і ви зможете впоратися зі складнішим;
  • будьте уважними, запам’ятайте вказівки учителя щодо підписання роботи, заповнення певних бланків та виконання завдань;
  • сконцентруйтеся після організаційних моментів - для вас тепер є лише текст завдань і час для їх виконання;
  • прочитайте завдання двічі і обов’язково до кінця, зрозумійте, що від вас вимагається;
  • не поспішайте, оскільки можете неправильно зрозуміти умови завдань;
  • думайте лише про виконання того завдання, що виконуєте, а не всіх відразу;
  • перевірте виконане завдання;

Після складання ДПА

  • Зателефонуйте батькам. Пам’ятайте, що вони хвилюються за вас.
  • Проаналізуйте ваші помилки, щоб не припуститися їх у майбутньому.
  • Відпочиньте у цей день, а вже з наступного починайте готуватися до державної підсумкової атестації з іншого навчального предмета.
  • Під час підготовки до державної підсумкової атестації з іншого навчального предмета врахуйте вже набутий вами досвід.


 

ПАМ'ЯТКА

Як не стати об'єктом злочинних зазіхань

 

Шановні друзі!

·          Увечері, по можливості, не ходіть поодинці. Коли все-таки треба пізно повертатися, зателефонуйте рідним чи знайомим, щоб вони зустріли вас у під'їзді, поблизу будинку чи на зупинці.

·          Уникайте безлюдних, неосвітлених місць.

·          Коли на вас напали, голосно кличте на допомогу.

·          Сідаючи в таксі чи випадковий автомобіль, зверніть увагу на його номерний знак. Не показуйте водію, що у вас в гаманці значна сума грошей.

Пошук
Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Архів записів
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2017
Створити безкоштовний сайт на uCoz